JEEP WRANGLER JL 2018+ ZDERZAK PRZEDNI LP2

Dostępność: na wyczerpaniu
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 3 023,95 zł 3023.95
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: inny
Kod produktu: 36677
Kod EAN: 5905226028386
Pin It

Opis

Zderzak przedni "LP2" zaprojektowany dla JEEP WRANGLER JL 2018+.
 
Specyfikacja:
  • Marek: JEEP WRANGLER JL
  • Rok: 2018+
  • Wykonany z walcowanej na zimno stali o grubości 4 mm, rury o średnicy 6 cm i grubości 0.3 cm
  • Posiada miejsce na montaż wyciągarki do 5500 kg z liną stalową
  • Wyposażony został również w dodatkowe, wpodwójne oświetlenie off-road
  • W komplecie znajduje się zderzak, szekle oraz części montażowe
  • Montaż wymaga nawiercenia dwóch dodatkowych otworów montażowych!
Zderzak przedni "LP2" zaprojektowany przez kalifornijskich entuzjastów modyfikacji samochodowych - Paramount Automotive dla Jeep Wrangler JL 2018+. Zderzak wykonany został z walcowanej na zimno stali o grubości 4 mm, rury o średnicy 6 cm i grubości 0.3 cm. Wszystkie elementy zabezpieczono dodatkowo w dwustopniowym procesie malowania proszkowego, z użyciem wstępnej powłoki epoksydowej, co stworzyło solidną, czarną strukturę "TIGER textured".

Odporne na wszystko co tylko stanie na ich drodze zderzaki Paramount są nie lada gratką dla entuzjastów off-roadu i stylistyki. Oferowany zderzak posiada miejsce na montaż wyciągarki do 5500 kg z liną stalową. Wyposażony został również w dodatkowe, wpodwójne oświetlenie off-road. Rura zderzaka osłania przedni grill Wranglera. Oferowany model został również doposażony w wytrzymałe mocowania na szekle, które znajdują się w komplecie.

W komplecie znajduje się zderzak, szekle oraz części montażowe.

Montaż wymaga nawiercenia dwóch dodatkowych otworów montażowych!

Producentem elementu jest firma z siedzibą w Stanach Zjednoczonych Paramount Automotive, zajmująca się produkcją dedykowanych elementów off-road oraz stylizacyjnych m.in. dla Jeep Wrangler.  Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki na terenie Polski.

Zachęcamy do zakupu!


Dane techniczne

Gwarancja na powłokę lakierniczą: 3 miesiące
Gwarancja na oświetlenie LED: 12 miesięcy
Gwarancja: 12 miesięcy
Producent Produkt wprowadzony do obrotu przed 13 grudnia 2024.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium